Siatkarze ZSME pod opieką Magdaleny Baran zajęli I miejsce i zdobyli złote medale w Finałowym Turnieju Mistrzostw Tarnowa w Piłce Siatkowej Chłopców, który odbył się 13.02.2015 r. (piątek) w hali TOSiR przy ul Krupniczej w Tarnowie.

W meczu finałowym o I miejsce zespół ZSME pokonał 2:1 drużynę I LO. Spotkanie obfitowało w wiele emocji i stało na bardzo wysokim poziomie.

Po 8 latach siatkarze ZSME dzięki wspaniałej grze i dużej odporności psychicznej ponownie uplasowali się na I miejscu w Tarnowie pokonując w całym Turnieju zespoły; ZSEO – 2:0;  VII LO – 2:0; III LO – 2:0; ZSOiT – 2:0; w 1/2 finału ZSB – 2:1; IV LO – 2:0;  w finale II LO – 2:0 i I LO – 2:1

GRATULUJEMY zawodnikom i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych, które odbędą się w marcu, oraz awansu do zawodów wojewódzkich.